شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر

شارژ کارتریج یکی از اقداماتی است که به منظور کاهش هزینه های مصرفی مرتبط با چاپ صورت می گیرد . پیش از هر چیز و در ابتدا لازم است بدانید ، اگر سوال یا سفارشی در زمینه شارژ کارتریج در محل و تعمیر پرینتر در محل  دارید ، می توانید با استفاده از شماره های زیر با اداریم ( ماشین های اداری هپ پرداز ) تماس بر قرار کرده یا با استفاده از صفحه ی اطلاعات تماس ، با ما در ارتباط باشید . ضمناً می توانید با پر کردن فرم درخواست قیمت در انتهای این صفحه ، از هزینه ی سرویس مورد نظر خود مطلع شوید .

09125332606 و 88827590-021

همانطور که احتمالاً میدانید ، پرینتر های لیزری جهت چاپ متن و تصاویر مورد نظر شما بر روی کاغذ از پودرهای الکترومغناطیسی به اسم تونر استفاده می کنند . هنگامی که مخزن تونر کارتریج شما خالی شود و ذخیره ی تونر آن رو به اتمام باشد ، صفحات چاپ شده توسط پرینتر شما ظاهری کمرنگ پیدا می کنند . درست در این زمان است که شما باید اقدام به شارژ کارتریج خود نمایید .

باید دقت داشته باشید برای پر کردن مجدد هر مدل کارتریج از پودری منحصر به فرد و همخوان با آن مدل استفاده می شود و در صورت استفاده از پودرهای بی کیفیت یا متفرقه ، در خوشبینانه ترین حالت و اگر مشکلی برای قطعات کارتریج مانند درام ، مگنت و سیستم چرخ دنده ها به وجود نیاید ، اوراق چاپ شده توسط پرینتر کیفیت مطلوبی را نخواهند داشت .

شارژ کارتریج لیزری

 

شارژ کارتریج لیزری مشکی

از دستگاه های لیزری سیاه و سفید بیشتر در زمینه چاپ متن استفاده می شود . کارتریج های لیزری سیاه و سفید که قابلیت چندبار شارژ مجدد را دارند ، بسته به حجم و مدل و نحوه استفاده ، از نظر تعداد می توانند یک هزار تا چند هزار برگ متن چاپ کنند .

ما این نوع کاتریج را شارژ می کنیم و در صورت نیاز قطعات معیوب را نیز برای شما تعویض می کنیم .

شارژ کارتریج لیزری مشکی

شارژ کارتریج لیزری رنگی

دستگاه های لیزری رنگی از 4 کارتریج به رنگ های مشکی ، زرد ، قرمز و آبی استفاده می کنند . تفاوتی ندارد یکی از رنگ ها به شارژ نیاز داشته باشند یا همه ی آن ها در هر صورت ما حاضر به رفع نقص و حل مشکل موجود هستیم .

شارژ کارتریج لیزری رنگی

نکات مهم درباره شارژ تونر کارتریج لیزری

تونر مورد استفاده در زمان شارژ کارتریج لیزری

کارتریج های لیزری ، از پودری به نام تونر پرشده اند ، که نقش جوهر هنگام نوشتن را بازی می کنند . کیفیت و تکنولوژی تولید تونر ، پس از دقت چاپ پرینتر ، مهمترین عامل تاثیر گذار بر کیفیت چاپ هستند.
برای مثال ممکن است شما پرینتر و کارتریجی با تکنولوژی jetintelligence  داشته باشید . هنگام شارژ چنین کارتریجی حتماً باید از تونر مخصوص و تولید شده با همان تکنولوژی یعنی کالراسفر 3  استفاده شود ، در غیر این صورت درصد بهره وری از قابلیت های پرینتر افت خواهد کرد . اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در این باره داشته باشید ، کافیست متن مرتبط با معرفی تکنولوژی jetintelligence را مطالعه کنید . 

از آنجایی که تونر های معمولی از نظر قیمت ، تفاوت چند درصدی با نوع ذکر شده دارند ، گاهاً مشاهده شده است ، افراد سودجو که حتی ممکن است ، نامی مشهور در زمینه شارژ کارتریج در محل داشته باشند ، برای افزایش سود شخصی ، از تونر ارزانتر هنگام پر کردن مججد کارتریج مشتریان استفاده می کنند.

شارژ کارتریج لیزری در محل

بگذارید یک مثال برایتان بزنم ، شما چند عدد کارتریج اورجینال با ارزش چند صد هزارتومانی دارید . آن ها را به محل تعمیر کار فرستاده و چند روز بعد به صورت شارژ شده تحویل میگیرید ، چه تضمینی وجود دارد که این اشخاص قطعات اورجینال را با قطعات دست دوم بی کیفیت تعویض نکرده و یا یک کارتریج دست دوم را برای شما ارسال نکنند. بهترین روش برای جلوگیری از چنین اتفاق درخواست انجام شارژ کارتریج در محل است .

چه برندهایی را شارژ و تعمیر می کنیم؟

در زمان نگارش این متن ، ما در اداریم یا همان شرکت خدمات ماشین های اداری هپ پرداز ، تمامی خدمات اعم از تعمیر دستگاه ، شارژ کارتریج ، سرویس و تعمیر تمامی متعلقات ماشین های اداری برند های زیر را در کمترین زمان و در محل شما انجام می دهیم :

تعمیر دستگاه های تولید شده توسط hp(اچ پی) ، canon(کنون) ، samsung(سامسونگ) ، xerox(زیراکس) ، brother(برادر) و دیگر برندهای معروف از جمله خدمات ما است .


  سرویس ها

  1200

  مشتریان راضی

  1100

  درصد رضایت

  94%

  درصد رضایت

  90%

  مشتریان ما