تعمیر فکس در محل

تعمیر فکس در محل باعث افزایش سرعت خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد شد. ما برای رفع مشکل شما، تعمیرکارانی ماهر و متعهد را به دفتر کار شما اعزام خواهیم کرد تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را به وضعیتی مناسب رسانده و بتوانید مجدداً از آن استفاده کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تعمیر fax پاناسونیک، hp، کنون، اپسون و سایر برندها کسب کنید با ما همراه باشید.

لازم است خاطر نشان کنم که ما در اداریم به دلیل بهره بردن از تیم های تعمیراتی تخصصی توانایی تعمیر فکس های لیزری پاناسونیک ، فکس های دستگاه های چندکاره اچ پی و اکثر برند های دیگر را داریم و در هنگام ارسال تعمیرکاران به محل شما با توجه به نوع دستگاه متخصص ترین فرد را به محل شما اعزام می کنیم .

برخی دیگر از مزیت های دریافت خدمات از اداریم شامل موارد زیر هستند:

  • تعمیرکاران ما، همگی پیش از استخدام، عدم سوء پیشینه خود را تقدیم شرکت می کنند.
  • ما از تعمیرکاران ماهر و دوره دیده دستگاه فکس کمک می گیریم.
  • خدمات اداریم شامل ضمانت مدت دار است.
  • ما تعمیرکاران مختلفی در نقاط مختلف تهران داریم و آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهیم کرد.

درصورت نیاز به مشاوره در مورد تعمیر فکس لیزری پاناسونیک در محل با شماره های زیر تماس بگیرید .

در صورت استفاده از تلفن همراه لمس دکمه های زیر به صورت خودکار منجر به برقراری تماس می شود.

چرا فکس ها به تعمیر نیاز پیدا می کنند ؟

فکس ها یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در مراکز اداری و دفاتر کاری است . به لطف فکس ها می توانیم سند یا مدرکی را به سرعت و بدون نیاز به حضور و یا ارسال فیزیکی تحویل شخص یا سازمانی داده و آن ها را از اطلاعات موجود در آن مدرک تا زمان رسیدن نسخه ی فیزیکی آگاه کنیم . همین پر کاربرد بودن گاهی باعث ایجاد فشار بیشتر از توان کاری بر روی دستگاه شده و ان را خراب می کند . از این رو مجبور به تعمیر فکس می شویم 

تعمیر فکس به دلیل پایان عمر قطعات 

دستگاه فکس نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری از قطعات بسیار تشکیل شده است . گاهی اوقات به دلیل بالا رفتن عمر دستگاه یا استفاده طولانی مدت بدون انجام سرویس های دوره ای لازم ، دستگاه دچار مشکلی کوچک شده و پس از مدتی به دلیل عدم توجه آن مشکل منجر به تخریب کامل یکی از قطعات فکس گردیده و شما را مجبور می کند برای تعمیر فکس هزینه هایی را بپردازید . لازم است بدانید که فکس های لیزری از حساسیت بالاتری برخوردار است. برای مثال تعمیر فکس لیزری پاناسونیک، به تخصص نیاز دارد و تعمیرکاران بخش تعمیرات انواع فکس مچموعه ما، همگی از افراد خبره و با تجربه هستند.

تعمیر فکس

آسیب فیزیکی به فکس و نیاز به تعمیر

هر وسیله ای کاربرد های خاص و مشخص دارد . برای استفاده از دستگاه های ارسال نمابر نیز باید دانش کافی در رابطه با آن داشته باشید . تصور کنید یک عدد دستگاه فکس پاناسونیک دارید که با کاغذ هایی با قطر خاص به عنوان مثال کاغذ های A4 با وزن متوسط بین 60 تا 200 گرم در متر مربع کار می کند . در چنین حالتی شما باید فقط و فقط از کاغذ های استاندارد نام برده جهت ارسال و دریافت فکس استفاده کنید . زیرا استفاده از کاغذ های زخیم تر می توانید به بخش های مختلف فکس اعم از فیدر ، اسکنر و چاپگر آسیب برسانید. که در این صورت نیز لازم است با درخواست اعزام تعمیرکار و ارائه خدمات تعمیر فکس پاناسونیک در محل از سوی ما مشکل دستگاه خود را رفع کنید.

ضربه خوردن 

یکی دیگر از نکات در هنگام کار با این دستگاه ها محافظ از فکس با قرار دادن آن در جایی مناسب و به دور از ریسک است . قرار دادن دستگاه های فکس ، بخصوص فکس های پاناسونیک یا اچ پی سنگین روی مکان های نا هموار یا نا ایمن ممکن است منجر به زمین افتادن فکس و تخریب ان شود که در این صورت دیگر تعمیر فکس در محل را ناممکن می کنند و لازم است برای بازسازی دستگاه آن را به محل ما ارسال کنید تا با هزینه ای قابل قبول آن را برای شما تعمیر کنیم .

استفاده از قطعات جایگزین با کیفیت و نو هنگام تعمیر فکس هایی که بر اثر ضربه خوردن یا سقوط از روی میز در دفترکار خراب شده اند ، این امکان را به وجود می آورد که دستگاه پس از تعمیر نیز کیفیت اولیه قبل از خراب شدن را داشته باشد.

با این حال ممکن است قطعاتی از فکس پاناسونیک شما آسیب دیده باشند که نتوان به سادگی آن ها را پیدا کرد و مجبور باشیم با استفاده از روش هایی تنها به باز سازی قطعه ی مورد نظر بپردازیم.

یکی از تعمیر کاران ما در حال تعمیر فکس پاناسونیک

هزینه تعمیر فکس

هزینه تعمیر فکس در شرکت ما

چنانچه دستگاه فکس خراب شده خود را جهت تعمیر به محل کار ما واقع در تهران ، خیابان کریم خان ، خیابان ایران شهر ، پلاک 280 آورده یا ارسال کنید ، ما قیمت قطعات به کار برده برای تعمیر دستگاه را محاسبه کرده و پس از آن هزینه ای مشخص به عنوان حق الزحمه ی تعمیرکار که وابستگی کاملی به پیچیدگی کار های انجام شده دارد را محاسبه کرده و به عنوان هزینه ی نهایی تعمیر فکس شما در نظر میگیریم.

هزینه تعمیر فکس در محل

تردد به مکان های نزدیک محدوده دفتر یعنی مناطق جنوبی ، مرکزی و شمالی تهران برای تمعیر کاران ما امری زمان بر نبوده از این رو ، در هنگام تعمیر فکس در محل شما ، هزینه ای به عنوان حق ایاب و ذعا به هزینه های مذکور افزوده نمی شود . با این حال چنانچه محل فراخوانی تعمیرکار خارج از محدوه ی ذکر شده باشد ، به دلیل هزینه های آمد و شد و همچنین صرف زمان ، مجبور هستیم که مبلغی هرچند ناچیز را به عنوان هزینه به فاکتور سرویس ها بیافزاییم . با این حال اگر چند دستگاه نمابر یا ماشین های اداری دیگر مانند کپی ، پرینتر برای تعمیر ، یا کارتریج برای شارژ داشته باشید ، هزینه ی ایاب ذهاب برای مسافت های طولانی نیز به صفر می رسند.

تعمیر فکس پاناسونیک

انواع دستگاه فکس

دستگاه های فکس به طور کلی به دو مدل تک کاره و چند کاره تقسیم می شوند . دستگاه های فکسی که تنها وظیفه ی ارسال تصاویر متن های شما ار بر عهده داشته ، نمابر نامیده میشوند . دستگاه های پرینتر ، نمابر ، اسکنر و کپی نیز وجود دارند که به صورت مولتی فانکشن عمل کرده و تمامی وظایف را بر عهده دارند . 

یکی دیگر از چیز هایی که می توان بر اساس آن ماشین های فکس را تقسیم بندی کرد نحوه ایجاد متن توسط آن ها است ، به صورت معمول و در اکثر موارد دستگاه های پرینر تک کاره از تکنولوژی چاپ حرارتی استفاده می کنند . در این دستگاه ها نواری پلاستیکی که جوهر را بر روی خود حمل می کند و ریبون نام دارد ، توسط بخش انتقال حرارت داغ شده و جوهر روی آن بر روی کاغذ ذوب می گردد. این در حالی است دستگاه های چندکاره بسته یه نوع و مدل از کارتریج های لیزری و تونر یا کارتریج های جوهرافشان و جوهر برای این منظور استفاده می کنند.

تعمیر فکس

چنانچه دستگاه نمابر شما کاغذ را به درستی به داخل کشیده و خارج می کند ، ولی چاپ صحیحی در اختیار شما قرار نمیدهد ممکن است مشکل از اتمام مواد مصرفی باشد . در این صورت نیازی به تعمیر فکس نیست . در این مواقع تنها کافیست کارتریج یا ریبون را تعویض کرده و خواهید دید که دستگاه مشکلی ندارد و بدون مشکل به چاپ ادامه می دهد.

خرابی های مرسوم در دستگاه های فکس

برخی از خرابی های دستگاه های فکس پر تکرار تر هستند و به کرات در ماشین های fax مشاهده می شوند. در ادامه به معرفی برخی از این خرابی ها خواهیم پرداخت.

کمرنگ شدن چاپ فکس لیزری

اکثر دستگاه های نمابر مدرن در دسته فکس های لیزری قرار می گیرند که تکنولوژی مشابه پرینترها دارند. اصلی ترین علت کمرنگ شدن چاپ دستگاه فکس مشکل کارتریج و تونر دستگاه است. شما برای بر طرف کردن این مشکل باید به تعمیر کارتریج ماشین fax بپردازید.

این خرابی می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

  • اتمام تونر
  • خرابی درام
  • خرابی فوم رول
  • اتمام عمر و مستهلک شدن یونیت درام کارتریج

سرویس دستگاه های فکس

گاهی اوقات عدم کارکرد صحیح دستگاه های فکس ، تنها به علت وجود آلودگی یا مشکلات پیش پا افتاده رخ می دهند ، در چنین مواقعی با رفع هرچه سریع تر مشکلاتی که شاید در ذهن شما چندان هم جدی به نظر نمی رسند از رخدادن وقایع و مشکلات پیچیده تر جلوگیری می کنند.

تعمیر فکس

سرویس های دوره ای دستگاه

توصیه ما به شما این است که هر از گاهی دستگاه خود را به یک سرویس گار بسپارید . توصیه ی بخش خدمات وبسایت فروش و خدمات ماشین های اداری یعنی اداریم ، آن است که هر یک ماه یا دو ماه یکبار این کار را انجام دهید تا از رخدادن مشکل جلو گیری کنید . به قول معروف ، همیشه پیشگیری بهتر از درمان است .

تعمیر فکس

سرویس در هنگام تعمیر

چنانچه به دلیل سهل انگاری یا هر علت دیگری دستگاه شما دچار مشکل شد ، و مجبور شدید آن را به تعمیر کاران بسپارید ، بهتر است از فرصت نهایت استفاده را برده و از وی بخواهید ما بقی بخش های دستگاه فکس را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز اقدامات لازم را به عمل بیاورد .

نتیحه گیری نهایی

چناچه در دفتر کارتان فکسی خراب دارید که تصمیم به استفاده از آن گرفته اید ، یا فکس اصلی اداره تان دچار مشکل شده است ، بهتر است در اسرع وقت فردی قابل اعتماد و حرفه ای را برای رفع مشکل در جریان کار قرار دهید . ما در اداریم خدمات مختلفی را در زمینه تعمیر فکس پاناسونیک ، تعمیر فکس اچ پی و سایر برند ها با تضمین کیفیت و قیمت هایی منصفانه به شما ارائه می کنیم.