تعمیر پرینتر در محل - سرویس و تعمیر انواع پرینترهای hp , canon , samsung

تعمیر پرینتر در محل ، یکی از خدمات پس از فروش است که ، ما در اداریم ، به انجام آن مشغولیم. در واقع این خدمات شامل سرویس ، عیب یابی ، تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات می باشد .

 اگر می خواهید بدانید چه پرینترهایی را تعمیر می کنیم ، یا جزئیات بیشتری درمورد این سرویس های ما بدانید ، کافی است تا انتهای این مطلب را بخوانید . در غیر این صورت می توانید با لمس دکمه های زیر در تلفن همراه خود ، یا شماره گیری به وسیله ی تلفن دفتر کاریتان مشکل پرینتر خود را با تعمیر کاران ما در میان بگذارید .

" تعمیرات باید به گونه ای انجام پذیرد ، که صاحبان پرینتر ها در هنگام پرداخت هزینه ، از اعماق قلب خود راضی باشند . "
جواد غلامی
مدیریت

مشتریانی که پرینترهای آنها را تعمیر کرده ایم

تعمیر پرینترهای لیزری

محصولات شرکت اچ پی یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین ها در میان کاربران ایرانی است . در این میان چاپگرها و پرینترها بیشترین سهم را دارند . استفاده ی زیاد از پرینترهای hp نشان از نقش مهم آن ها در روند حرکتی شرکت ها و اداره جات دارد.

ممکن است به دلایل مختلفی اعم از استفاده ی نا صحیح ، عدم سرویس به موقع و یا اشتباهات ناخواسته ، مشکلاتی برای چاپگرهایتان رخ دهد که برای رفع آن ها نیاز به تعمیر پرینتر وجود داشته باشد . 

اداریم با بهره بردن از متخصصانی با تجربه ، این امکان را فراهم کرده است که پرینتر های شما را در محل سرویس و تعمیر کند .

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

هزینه ی تعمیرات

ما در اداریم متخصصانی داریم که سابقه بیش از 15 سال ، فعالیت مفید ، در زمینه خدمات ماشین های اداری و تعمیر پرینتر را دارند . 

متخصصانی که به تبع این فعالیت بلند مدت و تجربه ی بسیار در اکثر مواقع می تواند مشکل احتمالی دستگاه شما را در همان اولین تماس تلفنی تشخیص داده و هزینه ی حدودی سرویس مد نظر را به شما اعلام کنند .

خدمات پس از فروش

یکی دیگر از ویژگی هایی که ما در اداریم به همراه خدمات تعمیر خود ارائه می دهیم ارائه ی ضمانت است . تمامی کالاهای تعمیر شده ، و قطعات تعویض شده بر اساس مدل دستگاه سرویس شده و قطعه ی تعویض شده شامل مدت مشخصی تضمین کارکرد هستند .

توصیه می کنیم حتی اگر پرینترهای خود را برای تعمیر به ما نمی سپارید ، پیش از تصمیم گیری نهایی با ما به صورت تلفنی مشورت کنید .

خدمات پس از فروش در راستای تعمیر پرینتر های جوهر افشان

تعمیرات لازم برای ایرادهای معمول

عدم کشیده شدن صحیح کاغذ به داخل پرینتر

یکی از مشکلاتی که به طور معمول ممکن است، حین استفاده از پرینتر خود، با آن مواجه شوید، عدم کشیده شدن صحیح کاغذ داخل پرینتر. علت های عمده ی چنین ایرادی دو مشکل کلی است . ممکن است ، در حال استفاده از کاغذی با وزن و قطر غیر استاندارد برای چاپ باشید . با این حال اگر از همان کاغذ های همیشگی استفاده می کنید ، باید بدانید، به احتمال فراوان عمره قطعه ی کاغذ کش پرینتر شما به پایان رسیده و در هنگام تعمیر پرینتر باید تعویض گردد. این مشکل یکی از آن هایی است که می توان در محل شما به رفع آن ها پرداخت .

عدم شناسایی پرینتر توسط کامپوتر

چنین وضعیتی نیز می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد . ممکن است در مواجهه با این مشکل اصلاً نیازی به تعمیر پرینتر نباشد . در صورتی که با این مشکل مواجه شدید ، توصیه می شود ابتدا اتصالات کابل پرینتر را بررسی کرده ، پس از اطمینان از سلامت آن ها ، به بررسی نصب بودن درایور چاپ گر بر روی کامپیوتر بپردازید. اگر پس از انجام مراحل فوق ، مشکل همچنان باقی بود با بخش تعمیرات اداریم تماس بگیرید.

آسیب های بخش فیوزینگ

در آخرین مرحله ی چاپ ، پیش از خرج از پرینتر، کاغذ باید از بخشی به نام فیوزینگ عبور کند . وظیفه ی این بخش چاپگر ذوب کردن تونر بر روی بافت سلولوزی کاغذ است . چناچه پس از چاپ رنگ موجود با لمس از روی برگه ی کاغذ حذف شده ، یا در بعضی از بخش ها رنگ هایی عجیب مانند قرمز و سبز مشاهده می کنید . ممکن فیوزینگ پرینتر شما دچار مشکل شده باشد . هزینه ی تعمیر فیوزینگ و بخش های مرتبط با آن ارتباط مستقیمی با نوع و مدل چاپگر دارد .

مشاهده ی نقاط سیاه بر روی کاغذ چاپ شده

این مشکل نیز یک اتفاق معمول و مرسوم در میان کاربران پرینترها است و علت اصلی آن عدم دقت کافی در زمان کار با چاپگر است . چنانچه در داخل پرینتر خود از کاغذ های پیشتر استفاده شده برای چاپ مدارک یا متون نه چندان مهم استفاده می کنید ، باید دقت کنید که ، این کاغذ ها هیچ گونه شی ای مشابه سوزن منگنه و یا هر چیز دیگری را به همراه خود نداشته باشند .زیرا این اشیا می توانند به کارتریج پرینترتان آسیب برسانند . دوای درد این مشکل ، تعمیر پرینتر نیست ، بلکه باید ، کارتریج تونر خود را تعمیر کنید.

تیره شدن پس زمینه چاپ و خطوط افقی

چنین مشکلاتی بیشتر ناشی از خرابی های کارتریج است . ممکن است اجزای کارتریج مانند درام ، مگنت ئو فوم رول یا تیغه تمیز کننده ضایعات دچار مشکل و فرسودگی شده باشند . همچنین ممکن است ، برای شارژ کارتریج خود از تعمیر کارانی نا مطمین و غیر حرفه ای استفاده کرده باشید ، که با استفاده از تونرهای غیر هم خوان ، یا عدم رعایت قوانین و قوائد پر کردن تونر ، منجر به بروز چنینی مشکلی شده باشند.

برد فرمتر و قطعات دیگر

از دیگر مشکلات ممکن برای پرینترها که می تواند نیاز به تعمیر داشته باشد، می توان به خراب شدن بردها نظیر بخش فرمتر اشاره کرد . چنانچه متون شما به حروف و علائم غیر معمول بر روی کاغذ چاپ می شوند یا دستور صادر شده برای پرینت ، به درستی انجام نمی شود ممکن است، این بخش ها دچار مشکل شده باشند .

مشکلات ذکر شده ، عمده مشلاتی هستند که ممکن است برای یک پرینتر ایجاد شوند . با این حال ما در اداریم مشکلات دیگر را نیز رفع و بر طرف می کنیم .

هزینه تعمیر

اگر میخواهید راجع به هزینه ی تعمیرات اطلاعات را به دست آورید ، کافی است این بخش را میز بخوانید .

هزینه ی تعمیر پرینتر چقدر است ؟

این سوال بیش از حد کلی است ، با این وجود می توان گفت قیمت تعمیر پرینتر ، به صورت کلی از چند فاکتور نشات می گیرد : ” نیاز به تعویض قطعه ، مدل پرینتر ، قطعه ی تعمیر شده و میزان زمان بری و سختی کار ، تعمیر در محل مشتری یا تعمیرگاه ، نوع و برند دستگاه ” .

پس از بررسی فاکتورهای ذکر شده ، به صورت دقیق تر می توان قیمت نهایی تعمیر را مشخص کرد . 

هزینه تعمیر پرینتر در محل

ما در مناطق جنوب ، شمال ، مرکز و شرق تهران ، تعمیرکاران ماهری داریم که می توانند در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و پرینترهایتان را سرویس و تعمیر کنند . چنانچه از مناطق ذکر شده ، تماس گرفته باشید ، و امکان تعمیر در محل وجود داشته باشد ، هزینه ای اضافی برای انجام خدمت به عنوان حق ایاب و ذهاب نخواهید پرداخت . با این وجود اگر در مناطقی خارج از محدوده حضور داشته باشید ، این امر کمی متفاوت است .

قیمت تعمیر در تعمیرگاه 

چنانچه دستگاه خود را به دفتر تعمیرات ما واقع در تهران ، خیابان ایرانشهر ارسال کنید ، قیمت تعمیر پرینترتان برابر با هزینه ی قطعات استفاده شده ، به علاوه درصدی به عنوان حق الزحمه خواهد بود . 

سرویس دستگاه های چاپ به صورت عمومی نیز هزینه ی ثابتی داسته که برای پرینتر های سبک معادل 30 هزار تومان ، پرینتر های میان رده 60 هزار تومان و پرینترهای سنگین مبلغ 150 هزار تومان می باشد .

چه برندهایی را می توان تعمیر کرد 

پرینترهای hp شامل انواع لیزری ، لیزری رنگی ، جوهر افشان و دستگاه های چندکاره اچ پی ، پرینتر های کنون ، سامسونگ ، برادر ، زیراکس ، چندکاره های پاناسونیک ، دستگاه های چاپ عکس اپسون و دستگاه های سنگین کپی از جمله ی چاپگرهایی هستند که ما در اداریم آن ها را تعمیر می کنیم .

چنانچه قصد تعمیر ، سرویس مرمت و رفع مشکل پرینتر خود را دارید ، کافی است با ما تماس بگیرید .

با فشردن دکمه ی زیر به بخش تماس با ما منتقل خواهید شدو در آنجا می توانید ، به وسیله ی پر کردن فرم درخواست تماس ، یا برقراری تماس تلفنی با بخش تعمیر پرینتر ما در ارتباط باشید.