اداریم - فروش و تعمیر پرینتر و ماشین های اداری

تعمیر پرینتر

اعزام تعمیرکار پرینتر در محل در تهران

تعمیر پرینتر در محل، یکی از خدمات پس از فروش است که، ما در اداریم، به انجام آن مشغولیم. در واقع این خدمات شامل سرویس، عیب یابی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات چاپگر شما خواهد بود.  چنانچه به دنبال یک تعمیرکار پرینتر درتهران برای تعمیرات چاپگرهای برند اچ پی، سامسونگ، اپسون، کنون، برادر و یا زیراکس هستید و یا می خواهید یکی دیگر از انواع چاپگرها را جهت عیب یابی به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید، میتوانید با لمس شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید. ضمناً اگر به توضیحات بیشتری در زمینه تعمیر پرینتر در تهران احتیاج دارید، میتوانید توضیحات ارائه شده توسط متخصصین اداریم را با مطالعه این متن کنید.
فرم درخواست تعمیرات فوری انواع پرینتر

کدام برندهای پرینتر را تعمیر می‌کنیم؟

پرینترهای hp شامل انواع لیزری، لیزری رنگی، جوهر افشان و دستگاه‌های چندکاره اچ پی، پرینترهای کنون، سامسونگ، برادر، زیراکس، چندکاره‌های پاناسونیک، دستگاه‌های چاپ عکس اپسون و دستگاه های سنگین کپی از جمله چاپگرهایی هستند که ما در اداریم آن‌ها را تعمیر می‌کنیم.

تعمیر پرینتر HP

تعمیر پرینتر Epson

تعمیر پرینتر برادر

تعمیر پرینتر Canon

تعمیر پرینتر OKI

تعمیر پرینتر Ricoh

تعمیر پرینتر xerox

خدمات تخصصی اداریم در زمینه تعمیرات پرینتر

تعمیر پرینتر در محل شما در تهران

تعمیر پرینتر در محل

کاربرد چاپگر در شرکت ها به گونه ای است که در صورت خرابی، باید این تجهیزات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر کرد. ما با اعزام تعمیرکار پرینتر به محل شما، زمان تعمیر را به حداقل کاهش ممکن خواهیم رساند.

سرویس اورژانسی پرینتر

ممکن است در یک روز تعطیل یا در ساعاتی خارج از ساعات اداری نیاز به تعمیرکار پرینتر داشته باشید. سرویس اورژانسی پرینتر توسط تیم تخصصی تعمیر پرینتر اداریم، برای شما طراحی شده است.
تعمیرکار در حال تعمیر پرینتر با قطعات اصلی

تعمیر پرینتر با قطعات جعبه ای

یکی دیگر از خدمات اداریم در زمینه تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی دستگاه برای تعمیر است. قطعات فابریک پرینترها، با هدف افزایش کیفیت از دستگاه جدا و برای تعمیر استفاده می‌شوند.

گارانتی تعمیرات پرینتر

پرینتر خود را توسط تعمیرکاران اداریم تعمیر کنید و 93 روز گارانتی بگیرید. ما با اطمینان از کیفیت قطعات یدکی و نحوه انجام، خدمات تعمیر چاپگر را برای قطعات تعمیری و تعویضی به مدت سه ماه و سه روز گارانتی می‌کنیم.

کدام پرینترها را تعمیر می کنیم؟

تعمیر پرینتر لیزری مشکی

تعمیر پرینتر لیزری رنگی در تهران

تعمیر پرینتر لیزری رنگی

تعمیر پرینتر جوهر افشان در تهران

تعمیر پرینتر جوهر افشان

تعمیر دستگاه کپی در تهران

تعمیر دستگاه کپی

مراحل ثبت درخواست و تعمیرات چاپگر

ثبت درخواست تعمیر پرینتر به صورت آنلاین یا تلفنی
پرینتر شرکت شما خراب شده است و به تعمیرات نیاز دارید؟ برای ثبت درخواست می توانید از فرمت درخواست یا تماس تلفنی استفاده کنید.
پس از اینکه درخواست خود برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر پرینتر ثبت کنید، همکاران ما با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم جهت اعزام تعمیرکار به محل شما و یا دریافت دستگاه چاپگر شما در تعمیرگاه را انجام دهند.
پس از بررسی خرابی و کشف علت، هزینه تعمیر پرینتر مشخص خواهد شد. در این مرحله تعمیرکاران ما هزینه‌های لازم برای تعمیرات را به اطلاع شما خواهند رساند؛ تا در صورت تمایل تعمیرات را برای شما انجام دهند.
تعمیرکاران ما تمام تلاش خود را خواهند کرد که هزینه نهایی تعمیرات پرینتر شما، به حداقل میزان ممکن برسد؛ به همین دلیل تعویض قطعات تنها در صورتی انجام می‌شود که قطعه مذکور امکان تعمیر را نداشته باشد، یا تعمیر آن بصرفه نباشد.
پس از تکمیل فرایند تعمیر پرینتر، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و فاکتور و ضمانت نامه تعمیرات توسط تعمیرکار پرینتر اعزام شده به محل شما، تحویل حضورتان خواهد گشت.

سوالات متداول درباره تعمیرات چاپگر

آیا تعمیر پرینتر در محل امکان پذیر است یا در تعمیرگاه؟
برخی از پرینترهای موجود در بازار قطعاتی دارند که در صورت خرابی، لازم است برای جداسازی آن ها از تجهیزات مخصوص و گاهاً سنگین استفاده کرد، چنانچه چاپگر شما از انواع معمول باشد و نیازی به دستگاه های خاص وجود نداشته باشد، تعمیر پرینتر در محل توسط تعمیرکاران اداریم انجام خواهد شد.
بسته به نوع خرابی و قطعه خراب شده، هزینه تعمیر می تواند متفاوت باشد. با این وجود در مدل های مشابه هزینه تعمیرات یکسان خواهد بود.
برخی از قطعات چاپگرها مصرفی بوده و در زمان خرابی باید تعویض گردد. این در حالی است که بسیاری از قطعات پرینترها قابل تعمیر بوده و در صورتی که آسیب پیچیده و بیش از اندازه زمانبر نباشد، یا هزینه تعمیر از هزینه تعویض بیشتر نباشد، در صورت تمایل قطعه مذکور برای شما تعمیر خواهد شد.
بله، با توجه به تفاوت تکنولوژی این چاپگرها، هزینه خدمات برای آن ها متفاوت خواهد بود.
ساختار کلی و تکنولوژی اکثر پرینترها شبیه به هم است، با این وجود برخی اس مدل ها در بعضی از برندهای چاپگر شرایط تعمیر متفاوتی با یکدیگر دارند.

تعمیرات پرینتر اداریم

در ادامه به بررسی دقیق تر سایر موارد در رابطه با تعمیر پرینتر توسط اداریم خواهیم پرداخت.

هزینه تعمیر

اگر میخواهید راجع به هزینه ی تعمیرات اطلاعات را به دست آورید ، کافی است این بخش را نیز بخوانید .

هزینه تعمیر پرینتر چقدر است ؟

این سوال بیش از حد کلی است ، با این وجود می توان گفت قیمت تعمیر پرینتر ، به صورت کلی از چند فاکتور نشات می گیرد : ” نیاز به تعویض قطعه ، مدل پرینتر ، قطعه ی تعمیر شده و میزان زمان بری و سختی کار ، تعمیر در محل مشتری یا تعمیرگاه ، نوع و برند دستگاه ”.  

پس از بررسی فاکتورهای ذکر شده ، به صورت دقیق تر می توان قیمت نهایی تعمیر را مشخص کرد. برای مثال ممکن است در فرایند تعمیر پرینتر به تجهیزات خاصی نیاز باشد. مثلاً در صفحه تعمیر پرینتر hp laser jet در سایت ifixit می توانید توضیحات مفیدی در این مورد مطالعه نمایید.

شرح تعمیراتحداقل قیمت در مدل های سبک (تومان)حداکثر قیمت در مدل های سنگین (تومان)
تعمیر فیوزینگ پرینتر4000003000000
تعمیر و سرویس کاغذ کش چاپگر250000700000
تعمیر و سرویس موتور و گیربکس3000001500000
تعمیر برد پرینتر5500004500000
سرویس دستگاه چاپگر300000700000
نصب و راه اندازی پرینتر250000
شارژ کارتریج لیزری مشکی190000350000
شارژ کارتریج لیری رنگی250000500000

هزینه تعمیر پرینتر در محل

ما در مناطق جنوب ، شمال ، مرکز و شرق تهران ، تعمیرکاران ماهری داریم که می توانند در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و پرینترهایتان را سرویس و تعمیر کنند . چنانچه از مناطق ذکر شده ، تماس گرفته باشید ، و امکان تعمیر در محل وجود داشته باشد ، هزینه ای اضافی برای انجام خدمت به عنوان حق ایاب و ذهاب نخواهید پرداخت . با این وجود اگر در مناطقی خارج از محدوده حضور داشته باشید ، این امر کمی متفاوت است.

قیمت تعمیر در تعمیرگاه

چنانچه دستگاه خود را به دفتر تعمیرات ما واقع در تهران ، خیابان ایرانشهر ارسال کنید ، قیمت تعمیر پرینترتان برابر با هزینه ی قطعات استفاده شده ، به علاوه درصدی به عنوان حق الزحمه خواهد بود .

سرویس دستگاه های چاپ به صورت عمومی نیز هزینه ی ثابتی داسته که برای پرینتر های سبک معادل 90 هزار تومان ، پرینتر های میان رده 150هزار تومان و پرینترهای سنگین مبلغ 300 هزار تومان می باشد.

تعمیر پرینترهای لیزری

محصولات شرکت اچ پی یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین ها در میان کاربران ایرانی است . در این میان چاپگرها و پرینترها بیشترین سهم را دارند . استفاده ی زیاد از پرینترهای hp نشان از نقش مهم آن ها در روند حرکتی شرکت ها و اداره جات دارد.

ممکن است به دلایل مختلفی اعم از استفاده ی نا صحیح ، عدم سرویس به موقع و یا اشتباهات ناخواسته ، مشکلاتی برای چاپگرهایتان رخ دهد که برای رفع آن ها نیاز به تعمیر پرینتر وجود داشته باشد .

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

اداریم با بهره بردن از متخصصانی با تجربه ، این امکان را فراهم کرده است که پرینتر های شما را در محل سرویس و تعمیر کند .

هزینه تعمیرات

ما در اداریم متخصصانی داریم که سابقه بیش از 15 سال ، فعالیت مفید ، در زمینه خدمات ماشین های اداری و تعمیر پرینتر را دارند .
تعمیرکار پرینتر
متخصصانی که به تبع این فعالیت بلند مدت و تجربه ی بسیار در اکثر مواقع می تواند مشکل احتمالی دستگاه شما را در همان اولین تماس تلفنی تشخیص داده و هزینه ی حدودی سرویس مد نظر را به شما اعلام کنند .

خدمات پس از فروش

یکی دیگر از ویژگی هایی که ما در اداریم به همراه خدمات تعمیر خود ارائه می دهیم ارائه ی ضمانت است . تمامی کالاهای تعمیر شده ، و قطعات تعویض شده بر اساس مدل دستگاه سرویس شده و قطعه ی تعویض شده شامل مدت مشخصی تضمین کارکرد هستند .

خدمات پس از فروش در راستای تعمیر پرینتر های جوهر افشان

توصیه می کنیم حتی اگر پرینترهای خود را برای تعمیر به ما نمی سپارید ، پیش از تصمیم گیری نهایی با ما به صورت تلفنی مشورت کنید .

چنانچه قصد تعمیر ، سرویس مرمت و رفع مشکل پرینتر خود را دارید ، کافی است با ما تماس بگیرید .

با فشردن دکمه ی زیر به بخش تماس با ما منتقل خواهید شدو در آنجا می توانید ، به وسیله ی پر کردن فرم درخواست تماس ، یا برقراری تماس تلفنی با بخش تعمیر پرینتر ما در ارتباط باشید.